Activiteit

Poster (maken) voor afvalcontainers in Oost

zondag 22 juni 2025 , 12:00 - 14:00 uur
Wilhelminapark
Illustration

Wijkambassadeur 'Schone buurt' Henriëtte Noë is op zondagmiddag 22 juni  van 12.00 tot 14.00 uur aanwezig op de Dag van het Wilhelminapark om samen met kinderen tekeningen te maken voor de afvalcontainers in Utrecht Oost.

Het idee komt uit Overvecht waar in het project 'Overvecht Schoon' met kinderen prachtige posters zijn gemaakt om bewoners te attenderen op het schoonhouden van de openbare ruimte, vooral rond de ondergrondse afvalcontainers.

Zondag 22 juni liggen er formats, stiften, verf en kwasten klaar om aan de slag te gaan. De gemeente heeft al aangegeven dat de posters op de ondergrondse containers mogen worden geplakt.

De maker van een complete tekening krijgt het boek 'De spoken van het stadhuis'. Klik hier voor meer informatie over dit prachtige kinderboek.

Kosten
Gratis