Activiteit

Welkom in de Wilhelmina-Soos

Op dinsdag , 10:00 - 12:00 uur
Illustration

Een kopje koffie of thee drinken, 3-D kaarten maken, een spelletje rummikub doen, mandala's inkleuren, de krant of een tijdschrift lezen of even bijpraten met buurtgenoten? Het kan allemaal in de Martenskamer van de Wilhelminakerk. Toegang via de zijingang van de Wilhelminakerk, Hobbemastraat 35, via de hellingbaan. Heeft u zelf een bepaalde activiteit die u met anderen zou willen delen? Wij staan overal voor open. Loop gerust eens binnen!
De soos is er voor alle wat oudere wijkbewoners, ongeacht hun achtergrond.  Een goed moment om met elkaar in contact te zijn; we hebben voor iedereen aandacht.

De Soos is -vrijwel- het hele jaar open. Ook tijdens de zomermaanden, dan worden de vaste vrijwilligers vervangen zodat ze ook op vakantie kunnen. We houden alleen een korte pauze van half december tot begin januari

Locatie
Wilhelminakerk
Kosten
Met korting
Kosten toelichting
We vragen een kleine bijdrage in de kosten: € 1,50 per bezoeker per keer
omschrijving doelgroep De Soos is er voornamelijk voor de -wat- oudere wijkbewoners, vanaf ongeveer 55 jaar.

Gestart op di 7 februari 2023. Eindigt za 13 januari 2024
Deel dit:
Locatie
Aanbieder
Geplaatst door
De eerste 10 toekomstige data
dinsdag 13 jun 2023
dinsdag 20 jun 2023
dinsdag 27 jun 2023
dinsdag 4 jul 2023
dinsdag 11 jul 2023
dinsdag 18 jul 2023
dinsdag 25 jul 2023
dinsdag 1 aug 2023
dinsdag 8 aug 2023
dinsdag 15 aug 2023