Activiteit

Gaat niet door! - Energie café: Utrecht Oost aardgasvrij!

woensdag 23 oktober 2024 , 19:30 - 21:30 uur
Podium Oost
Illustration
Meld je aan

Dit E-cafe gaat HELAAS NIET DOOR  Omdat Eneco heeft besloten om voorlopige geen nieuwe aansluitingen meer te doen op het warmtenet. Er zijn teveel onzekerheden in de besluitvorming rond warmtenetten, geeft Eneco aan, waardoor het terugverdienen van de investeringen onder druk komt te staan.

De gemeente wil het plan om Utrecht Oost van het gas af te krijgen in 2026 klaar hebben. Wat betekent dat voor de huizen en gebouwen in de buurten Wilhelminapark, Oudwijk en Sterrenwijk? 

In Utrecht Oost ligt in veel straten een warmtenet van Eneco. Veel huizen zijn al aangesloten op dit warmtenet i.p.v. op aardgas. Ook zijn er bewoners die Eneco gevraagd hebben om een aansluiting. Kan dat? Wat zijn de voordelen? Wat zijn de nadelen? Oh moet die straat dan alweer open? Oost voor Elkaar brengt u graag met elkaar in gesprek.

Eneco komt graag uitleggen wat er wel en niet kan en wat de voordelen zijn. Het kan, maar niet alles kan overal! 

Het programma voor deze avond werken we nog verder uit. Meld u vast aan als u erbij wilt zijn.

Kosten
Gratis
Doelgroep
Alle volwassenen
Omschrijving doelgroep 
Iedereen die wil weten of een warmtenet wel of niet een goede warmtebron is voor thuis.
Meld je aan
Maximum aantal deelnemers: 30

Aantal aangemelde deelnemers: 6

Deze mensen komen:
- Frank van Laar
- Anja Iburg
- Lia Groen
- Tom Wammes
- nico de Hoogh
- Henk Hendriks